O nas

VIDVIE założona w 2015 roku, jest nową elektroniczną marką produktową łączącą badania, rozwój, produkcję i sprzedaż. Po latach nieustających wysiłków firma VIDVIE wypracowała najwyższą reputację na rynku. Najwyższa jakość i kreatywność w projektowaniu produktów, pozwala cieszyć się uznaniem w kraju i za granicą, szczególnie w Europie i Ameryce.
Firma specjalizuje się w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży ładowarek do telefonów komórkowych, słuchawek, HF bluetooth i innych produktów elektronicznych. VIDVIE jest nową elektroniczną marką na polskim rynku, która wprowadza jakość akcesoriów do telefonów komórkowych na nowy poziom. Globalna marka napędzana wyobraźnia przyszłości, obejmująca także naukową wiedzę i oryginale projektowanie.

Wizja: Ciekawość napędza do spoglądania w przyszłość, Vidvie ma odwagę odkrywać i utrzymywać wiodąca pozycje w nauce i technologii.
Inteligencja: Przyszłość będzie należała do inteligentnych technologii, i Vidvie stworzy nową generację życia z inteligentną technologią.
Design: Vidvie mocno wierzymy ze oryginalny projekt i stworzenie koncepcji skierowane do ludzi zostanie doceniona.
Wartości: Międzynarodowe przedsiębiorstwo posiadające moralną wartość zachęcające do wirtualnych innowacji i eco rozwoju i utrzymania z każdym cennym klientem.
Zalety: „Prawdziwa życzliwość, piękno i moralność” są wartościami marki i przedsiębiorstwa Vidvie które kultywują wszyscy pracownicy Vidvie.

Dlaczego warto postawić na Vidvie?

  • Wykorzystuje innowacyjne technologie, dbając jednocześnie o jakość działania, ergonomię oraz estetykę swoich akcesoriów.
  • Wciąż prowadzi badania i udoskonala swoje technologie, spełniając rosnące potrzeby klientów.
  • Wszystkie jej produkty są zgodne z międzynarodowymi normami jakości: ISO, CE, FCC, ROHS i REACH.

 

Zapisz się na Newsletter

Marka

vidvie b

Vidvie Poland

Telefon

meet003

+48 22 631-06-00

Adres

meet001

al. Prymasa Tysiąclecia 46
01-242 Warszawa